Afgelopen zaterdag was het feest in Zeerijp! De speeltuin werd officieel geopend en dat werd gevierd met een gezellige middag vol leuke activiteiten, lekkers en speciaal bezoek.
De kinderen konden zich volop vermaken. Zo konden ze stenen versieren en deze vervolgens in de buurt van de speeltuin verstoppen. Ook waren er glittertattoos en natuurlijk was er alle ruimte om lekker te spelen. Met taart, drinken en een leuke tas met lekkers was het een geslaagde middag.
De kinderen vertellen
Zoey Veldman blikt enthousiast terug op de opening:
“Het was een gezellige middag en er was veel te doen. Je kon stenen kleuren en er waren glittertattoos. We hadden speciaal bezoek! De wethouder en de Gouden Ster.”
Ook Esther Pastoor heeft ervan genoten:
“De speeltuinopening was heel leuk! Je kon stenen versieren, die hebben we verstopt in de buurt van de speeltuin. Ook kon je een glittertattoo krijgen. Het was een gezellige middag. Met taart, drinken en een leuke tas met lekkers.”
De opening werd extra bijzonder door het bezoek van de wethouder en de Gouden Ster die de officiële opening verzorgde. Een mooie start voor een plek waar kinderen uit Zeerijp en omgeving samen kunnen spelen, ontdekken en plezier maken.
We kijken terug op een geslaagde en feestelijke opening en wensen alle kinderen heel veel speelplezier! 🛝⭐
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.